Daszyńskiego 144,
44- 100 Gliwice

720 036 036
biuro@galileum.pl

Uzyskaj znak CE dla swojego produktu. Doradzamy, Wdrażamy, Uczymy

Dowiedz się więcej o znaku CE

Uprawnienia elektryczne

Kończą Ci się uprawnienia elektryczne? A może chcesz je zdobyć po raz pierwszy? Pracodawca wymaga uprawnień do 1kV? Zapewnimy Ci możliwość przygotowania merytorycznego i zdania egzaminu.

Uprawnienia energetyczne cieplne G2

Potrzebujesz kursu palacza CO? Zapraszamy na szkolenia na uprawnienia energetyczne cieplne G2, które prowadzimy w każdym województwie Polski. Wysoka zdawalność pozwoli Ci bezstresowo podejść do egzaminu!

Uprawnienia gazowe

Nasza Komisja posiada zakres egzaminowania we wszystkich dziesięciu punktach grupy 3. Potrzebujesz uprawnień do obsługi, konserwacji, remontów, montażu urządzeń gazowych? Zapraszamy na szkolenie, bezpłatne konsultacje oraz egzamin celem zdobycia uprawnień gazowych.

Uprawnienia pomiarowe

Bądź konkurencyjny na rynku pracy? Zdobądź uprawnienia pomiarowe i sam dokonuj pomiarów elektrycznych. Z nami nauczysz się i poznasz, jak prawidłowo opracować protokół pomiarowy. Dzięki kadrze dydaktycznej z wieloletnią praktyką zdobędziesz wiedzę przydatną w przyszłości.

Czy wiesz, że

Witamy na stronie internetowej naszego ośrodka szkoleniowego. Naszym atutem jest kompetentna kadra dydaktyczna oraz oddziały w każdym województwie. Dzięki nim możemy podjąć się organizacji szkolenia już w czasie do 24h od zgłoszenia. Warto również podkreślić, że jako jedyni tuż po egzaminie podajemy numery uprawnień, a same świadectwa wydajemy do 48 godzin. Dzięki naszej pomocy już tak wiele osób z całej Polski mogło m.in. zdobyć uprawnienia elektryczne, UDT oraz wziąć udział w innych profesjonalnie przygotowanych szkoleniach. Nasze kursy elektryczne, energetyczne, gazowe czy obsługi wózków widłowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród fachowców z całej Polski. Wyróżnia nas nie tylko kompleksowa oferta, ale również profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Podchodzimy bardzo poważnie do wykonywanej pracy, co zostało juz docenione przez wiele firm korzystających z naszej oferty szkoleń zamkniętych. Zapraszamy do współpracy w ramach prowadzonej przez nas działalności certyfikacyjnej, doradczej i rzeczoznawczej.

Dowiedz się więcej Wyślij zapytanie

Kursy zgrzewania tworzyw sztucznych

Zgrzewanie elektrooporowe i doczołowe

 Oferujemy Państwu kursy zgrzewania tworzyw sztucznych wg normy PN-EN 13067 rur polietylenowych w metodach:

 

  • Zgrzewanie doczołowe - elementem grzejnym HS,
  • Zgrzewanie elektrooporowe HM,
  • Zgrzewanie polifuzyjne.

 

Kurs zgrzewania doczołowego i elektrooporowego składa się z dwóch części:

 

 

Zgrzewanie doczołowe

procedura zgrzewania

prezentacja zgrzewania

ocena jakości połączenia

ograniczenia w łączeniu rur w technologii zgrzewania doczołowego

warsztaty

egzamin - ocena wykonanych połączeń przez uczestników szkolenia

 

Zgrzewanie elektrooporowe

przygotowanie elementów do zgrzewania

procedura zgrzewania

prezentacja zgrzewania

ocena jakości połączeń

ograniczenia w łączeniu rur w technologii zgrzewania elektrooporowego

warsztaty

egzamin - ocena wykonanych połączeń przez uczestników szkolenia

 

 

 

Zgrzewanie elektrooporowe jest metodą łączenia rur PE z zastosowaniem kształtek wyposażonych w integralne elementy grzewcze. Kształtki mufowe używane są do połączenia rur magistrali głównej, a kształtki siodłowe do podłączenia przyłączy.

 

 

 

Kursy prowadzimy w wybranych miastach na terenie kraju. Dla chętnych możemy zorganizować nocleg. 

 

 

Terminy kursów są dostosowywane do potrzeb klienta po uzgodnieniu z Organizatorem.

 

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z odpowiednim ODDZIAŁEM GALILEUM.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi kursami z naszej oferty, w tym z bardzo popularnymi wśród naszych klientów kursami G1, G2 i G3. Doskonale przygotowujemy do egzaminów kwalifikacyjnych, dbając jednocześnie o komfort i dobre samopoczucie naszych słuchaczy na kursach.