Daszyńskiego 144,
44- 100 Gliwice

720 036 036
biuro@galileum.pl

Profesjonalny ośrodek szkoleniowy – o nas

 

 

 

KWALIFIKACJI
 

Nasza kadra posiada odpowiednie wykształcenie

oraz wiedzę potrzebną do prowadzenia zajęć.

Nasi wykładowcy zdobyli uprawnienia pedagogiczne, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy zawodowej oraz dydaktycznej prowadzone zajęcia są ciekawe i interesujące. W skład zespołu GALILEUM wchodzi ponad 100 ekspertów, konsultantów, szkoleniowców i trenerów ze wszystkich dziedzin techniki i bhp z całej Polski.

 

 

 

OBSZAR DZIAŁANIA

 

Posiadamy oddziały na terenie całej Polski wraz z nowoczesnymi salami szkoleniowymi. Każdy z naszych oddziałów oferuje pełen zakres usług. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować profesjonalne usługi przy zachowaniu minimalnych kosztów. Nasi specjaliści dojadą do Państwa Firmy, a w razie potrzeby mogą Państwo skorzystać z naszej placówki.

 

 

 

 

 

ZAKRES USŁUG

 

Oferujemy kursy wszelkiego rodzaju, od technicznych, branżowych po szkolenia miękkie. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Naukowo Technicznego Inżynierów Rzeczypospolitej oraz współpracy z ośrodkami naukowymi prowadzimy działalność certyfikacyjną, rzeczoznawczą oraz doradczą. Nasi eksperci to wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym.

 

 

 

 

 

 

 

SPRAWNA OBSŁUGA

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. W przypadku wątpliwości i pytań nasi specjaliści kontaktują się z Państwem. W trybie pilnym możemy zorganizować szkolenia w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Odbieramy telefony w godzinach 8:00-22:00. Nasi konsultanci są dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu. Dzięki profesjonalnej obsłudze naszego biura możemy liczyć na dobre relacje z partnerami.

 

 

 

 

TERMINOWOŚĆ

Terminowość wykonywania powierzonych nam zleceń jest niewątpliwie jednym z naszych atutów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi realizowane były na czas i w dogodnym dla Państwa terminie. Jesteśmy elastyczni, a dzięki oddziałom w każdym województwie naszego kraju mogą Państwo liczyć na zminimalizowane koszty organizacyjne.

 

 

 

 

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Po otrzymaniu zapytania telefonicznego lub mailowego przygotowywana jest oferta cenowa, w którą wliczone są wszystkie składniki organizacyjne danej usługi i nie pobiera się żadnych dodatkowych opłat.