Pszczyńska 114,
44- 100 Gliwice

720 036 036
biuro@galileum.pl

Uprawnienia SEP, energetyczne i grzewcze – o naszym profesjonalnym ośrodku szkoleniowym

 

 

 

KWALIFIKACJI
 

Nasza kadra dysponuje odpowiednim wykształceniem oraz wiedzą potrzebną do prowadzenia zajęć. Wykładowcy zdobyli również uprawnienia pedagogiczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy zawodowej oraz dydaktycznej prowadzone przez nich kursy elektryka czy szkolenia gazowe są interesujące. W skład zespołu GALILEUM wchodzi ponad 100 ekspertów, konsultantów, szkoleniowców i trenerów ze wszystkich dziedzin techniki i BHP z całej Polski.

 

 

 

OBSZAR DZIAŁANIA

 

Nasze oddziały znajdują się na terenie całej Polski – wszystkie dysponują nowoczesnymi salami szkoleniowymi. Każdy z nich oferuje pełen zakres usług. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować profesjonalne kursy 1 kV, szkolenia energetyczne, na wózki widłowe i inne usługi przy zachowaniu minimalnych kosztów. Nasi specjaliści dojadą do Państwa firmy lub w razie potrzeby mogą Państwo szkolić się w naszej placówce.

 

 

 

 

 

ZAKRES USŁUG

 

Oferujemy kursy wszelkiego rodzaju – od technicznych, branżowych, aż po szkolenia miękkie. Po ich ukończeniu kursanci uzyskują uprawnienia grzewcze, gazowe, UDT, czy też uprawnienia SEP. Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów Rzeczypospolitej oraz współpracy z ośrodkami naukowymi, prowadzimy działalność certyfikacyjną, rzeczoznawczą oraz doradczą. Nasi eksperci to wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym.

 

 

 

 

 

 

 

SPRAWNA OBSŁUGA

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. W przypadku wątpliwości nasi specjaliści kontaktują się z Państwem. W trybie pilnym możemy zorganizować szkolenia G1, G2, G3 lub kursy doskonalenia zawodowego w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Odbieramy telefony w godzinach 8:00-22:00. Nasi konsultanci są dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu. Dzięki profesjonalnej obsłudze naszego biura możemy liczyć na dobre relacje z partnerami.

 

 

 

 

TERMINOWOŚĆ

Terminowość wykonywania powierzonych nam zleceń jest niewątpliwie jednym z naszych atutów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi realizowane były na czas i w dogodnym dla Państwa terminie. Jesteśmy elastyczni, a dzięki oddziałom w każdym województwie naszego kraju mogą Państwo liczyć na zminimalizowane koszty organizacyjne.

 

 

 

 

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Po otrzymaniu zapytania telefonicznego lub mailowego o interesujące Państwa szkolenia SEP lub kursy energetyczne przygotowujemy ofertę cenową. Wliczamy w nią wszystkie składniki organizacyjne danej usługi. Dzięki temu zyskujecie Państwo gwarancję, że nie pobierzemy żadnych dodatkowych opłat.