Daszyńskiego 144,
44- 100 Gliwice

720 036 036
biuro@galileum.pl

Uzyskaj znak CE dla swojego produktu. Doradzamy, Wdrażamy, Uczymy

Dowiedz się więcej o znaku CE

Uprawnienia elektryczne

Kończą Ci się uprawnienia elektryczne? A może chcesz je zdobyć po raz pierwszy? Pracodawca wymaga uprawnień do 1kV? Zapewnimy Ci możliwość przygotowania merytorycznego i zdania egzaminu.

Uprawnienia energetyczne cieplne G2

Potrzebujesz kursu palacza CO? Zapraszamy na szkolenia na uprawnienia energetyczne cieplne G2, które prowadzimy w każdym województwie Polski. Wysoka zdawalność pozwoli Ci bezstresowo podejść do egzaminu!

Uprawnienia gazowe

Nasza Komisja posiada zakres egzaminowania we wszystkich dziesięciu punktach grupy 3. Potrzebujesz uprawnień do obsługi, konserwacji, remontów, montażu urządzeń gazowych? Zapraszamy na szkolenie, bezpłatne konsultacje oraz egzamin celem zdobycia uprawnień gazowych.

Uprawnienia pomiarowe

Bądź konkurencyjny na rynku pracy? Zdobądź uprawnienia pomiarowe i sam dokonuj pomiarów elektrycznych. Z nami nauczysz się i poznasz, jak prawidłowo opracować protokół pomiarowy. Dzięki kadrze dydaktycznej z wieloletnią praktyką zdobędziesz wiedzę przydatną w przyszłości.

Czy wiesz, że

Witamy na stronie internetowej naszego ośrodka szkoleniowego. Naszym atutem jest kompetentna kadra dydaktyczna oraz oddziały w każdym województwie. Dzięki nim możemy podjąć się organizacji szkolenia już w czasie do 24h od zgłoszenia. Warto również podkreślić, że jako jedyni tuż po egzaminie podajemy numery uprawnień, a same świadectwa wydajemy do 48 godzin. Dzięki naszej pomocy już tak wiele osób z całej Polski mogło m.in. zdobyć uprawnienia elektryczne, UDT oraz wziąć udział w innych profesjonalnie przygotowanych szkoleniach. Nasze kursy elektryczne, energetyczne, gazowe czy obsługi wózków widłowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród fachowców z całej Polski. Wyróżnia nas nie tylko kompleksowa oferta, ale również profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Podchodzimy bardzo poważnie do wykonywanej pracy, co zostało juz docenione przez wiele firm korzystających z naszej oferty szkoleń zamkniętych. Zapraszamy do współpracy w ramach prowadzonej przez nas działalności certyfikacyjnej, doradczej i rzeczoznawczej.

Dowiedz się więcej Wyślij zapytanie

Grupa 2 tj. Uprawnienia energetyczne tzw. Cieplne lub ciepłownicze obejmuje

następujące urządzenia i instalacje energetyczne:

 

 

  1. Kotły parowe oraz wodne na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy od 50 kW wzwyż, wraz z urządzeniami pomocniczymi,
  2. Sieci i instalacje cieplne wraz z urządzeniami pomocniczymi o przesyle ciepła powyżej 50 kW,
  3. Turbiny parowe oraz wodne o mocy powyżej 50 kW wzwyż wraz z urządzeniami pomocniczymi,
  4. Przemysłowe urządzenia odbiorcze pary i gorącej wody, o mocy powyżej 50 kW,
  5. Urządzenia wentylacji, klimatyzacji i chłodnicze, o mocy powyżej 50 kW,
  6. Pompy, ssawy, wentylatory i dmuchawy o mocy powyżej 50 kW,
  7. Sprężarki o mocy powyżej 20 kW oraz instalacje sprężonego powietrza i gazów technicznych,
  8. Urządzenia do składowania, magazynowania i rozładunku paliw, o pojemności składowania odpowiadającej masie ponad 100 Mg,
  9. Piece przemysłowe o mocy ponad 50 kW,
  10. Aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji wymienionych w pkt. 1-9.

 

 

Podczas egzaminu nadaje się również zakres wykonywanych czynności przy ww. wybranych urządzeniach.

Zakres dotyczy: obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowy.

 

 

GALILEUM jako jedyny ośrodek szkoleniowy w Polsce na życzenie klienta informuje o numerach zdobytych uprawnień tuż po pozytywnie zaliczonym egzaminie.

A w dodatku uprawnienia są przekazywane do odbiorcy w ciągu 24 godzin!!!