Pszczyńska 114,
44- 100 Gliwice

720 036 036
biuro@galileum.pl

Uzyskaj znak CE dla swojego produktu. Doradzamy, Wdrażamy, Uczymy

Dowiedz się więcej o znaku CE

Uprawnienia elektryczne

Kończą Ci się uprawnienia elektryczne? A może chcesz je zdobyć po raz pierwszy? Pracodawca oferuje Ci atrakcyjne zatrudnienie pod warunkiem, że będziesz mieć uprawnienia do 1 kV? Wybierz nasze kursy elektryczne, a zapewnimy Ci przygotowanie merytoryczne, dzięki któremu bez problemu zdasz egzamin SEP.

Uprawnienia energetyczne cieplne G2

Potrzebujesz kursu palacza CO? Zapraszamy na szkolenia na uprawnienia energetyczne cieplne G2, które prowadzimy w każdym województwie w Polsce. Nasze kursy energetyczne gwarantują wysoką zdawalność. Dlatego po ich ukończeniu bezstresowo podejdziesz do egzaminu! Uzyskane uprawnienia zapewnią Ci stałą pracę.

Uprawnienia gazowe

Zapraszamy również na profesjonalne szkolenia gazowe. Nasza komisja egzaminuje we wszystkich dziesięciu punktach grupy 3. Potrzebne Ci są uprawnienia gazowe niezbędne do obsługi, konserwacji, remontów i montażu urządzeń? Zapraszamy na szkolenie, bezpłatne konsultacje oraz egzamin.

Uprawnienia pomiarowe

Bądź konkurencyjny na rynku pracy. Zdobądź uprawnienia elektryczne pomiarowe i sam dokonuj pomiarów. Z nami nauczysz się, jak prawidłowo opracować protokół pomiarowy. Dzięki kadrze dydaktycznej z wieloletnią praktyką zdobędziesz wiedzę przydatną w przyszłości. Zapraszamy na kursy sepowskie w zakresie pomiarów.

Ośrodek Szkoleniowy GALILEUM

Witamy na stronie internetowej naszego ośrodka szkoleniowego. Naszym atutem jest kompetentna kadra dydaktyczna oraz oddziały w każdym województwie. Dzięki nim możemy organizować szkolenia gazowe, kursy SEP i energetyczne oraz kursy zawodowe już w czasie do 24 h od zgłoszenia. Warto również podkreślić, że jako jedyni tuż po egzaminie podajemy numery uprawnień, a same świadectwa wydajemy do 48 godzin. Dzięki naszej pomocy już wiele osób z całej Polski mogło m.in. zdać egzaminy SEP i zdobyć uprawnienia elektryczne, uzyskać uprawnienia UDT oraz wziąć udział w innych profesjonalnie przygotowanych szkoleniach. Nasze kursy elektryczne, szkolenia gazowe, kursy energetyczne czy obsługi wózków widłowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród fachowców z całej Polski. Wyróżnia nas nie tylko kompleksowa oferta, ale również profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Podchodzimy bardzo poważnie do wykonywanej pracy, co zostało już docenione przez wiele firm korzystających z naszej oferty szkoleń zamkniętych. Zainteresowanych zapraszamy na kursy elektryka i egzaminy SEP lub na inne szkolenie. Zachęcamy również do współpracy w ramach prowadzonej przez nas działalności certyfikacyjnej, doradczej i rzeczoznawczej.

Dowiedz się więcej Wyślij zapytanie

 

Warto podkreślić, że pracodawca, który zaniedbuje ten obowiązek może spodziewać się poważnych konsekwencji finansowych, a nawet prawnych, jeśli pracownik ulegnie wypadkowi. Niestety takie wypadki nie są mitem i zdarzają się bardzo często. Celem obowiązkowych szkoleń BHP jest zapoznanie się z ogólnymi przepisami Kodeksu pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również zasadami udzielania pierwszej pomocy. Poznanie szkodliwych i zagrażających zdrowiu lub życiu czynników, występujących na danym stanowisku pracy oraz przygotowanie do wykonywania obowiązków pracowniczych w sposób bezpieczny.

Jak zorganizować szkolenie

Współcześnie istnieje wiele firm szkoleniowych, które można wynająć w celu przeprowadzenia szkolenia swoich pracowników. Zazwyczaj przeprowadza je wykwalifikowany trener. Szkolenie obywa się na różne sposoby. Trener może przeprowadzić wykład z konwersatorium podparty prezentacją multimedialną, a w przypadku szkoleń z pierwszej pomocy bywa również, że wykonywane są ćwiczenia praktyczne. Czasami szkolenie przeprowadzane jest drogą elektroniczną. Długość trwania zajęć zależy bardzo często od tego, czym zajmuje się firma. Mogą one być przeprowadzone w ciągu 45 minut, ale bywa, że trwają nawet do 3 godzin.  Warto pamiętać, że w szkoleniu powinni brać udział nie tylko pracownicy, ale również szef firmy.

Szkolenia okresowe

W niektórych przypadkach prowadzone są również okresowe szkolenia BHP. Mają one na celu przypomnienie i utrwalenie wiedzy oraz poinformowanie o wdrożeniu nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych. Szkolenie należy powtarzać w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. W przypadku stanowisk, gdzie praca jest szczególnie niebezpieczna, powinny one odbywać się raz na rok, na stanowiska robotniczych raz na 3 lata, w przypadku administracji i prac biurowej raz na 6 lat.