Pszczyńska 114,
44- 100 Gliwice

720 036 036
biuro@galileum.pl

Uzyskaj znak CE dla swojego produktu. Doradzamy, Wdrażamy, Uczymy

Dowiedz się więcej o znaku CE

Uprawnienia elektryczne

Kończą Ci się uprawnienia elektryczne? A może chcesz je zdobyć po raz pierwszy? Pracodawca oferuje Ci atrakcyjne zatrudnienie pod warunkiem, że będziesz mieć uprawnienia do 1 kV? Wybierz nasze kursy elektryczne, a zapewnimy Ci przygotowanie merytoryczne, dzięki któremu bez problemu zdasz egzamin SEP.

Uprawnienia energetyczne cieplne G2

Potrzebujesz kursu palacza CO? Zapraszamy na szkolenia na uprawnienia energetyczne cieplne G2, które prowadzimy w każdym województwie w Polsce. Nasze kursy energetyczne gwarantują wysoką zdawalność. Dlatego po ich ukończeniu bezstresowo podejdziesz do egzaminu! Uzyskane uprawnienia zapewnią Ci stałą pracę.

Uprawnienia gazowe

Zapraszamy również na profesjonalne szkolenia gazowe. Nasza komisja egzaminuje we wszystkich dziesięciu punktach grupy 3. Potrzebne Ci są uprawnienia gazowe niezbędne do obsługi, konserwacji, remontów i montażu urządzeń? Zapraszamy na szkolenie, bezpłatne konsultacje oraz egzamin.

Uprawnienia pomiarowe

Bądź konkurencyjny na rynku pracy. Zdobądź uprawnienia elektryczne pomiarowe i sam dokonuj pomiarów. Z nami nauczysz się, jak prawidłowo opracować protokół pomiarowy. Dzięki kadrze dydaktycznej z wieloletnią praktyką zdobędziesz wiedzę przydatną w przyszłości. Zapraszamy na kursy sepowskie w zakresie pomiarów.

Ośrodek Szkoleniowy GALILEUM

Witamy na stronie internetowej naszego ośrodka szkoleniowego. Naszym atutem jest kompetentna kadra dydaktyczna oraz oddziały w każdym województwie. Dzięki nim możemy organizować szkolenia gazowe, kursy SEP i energetyczne oraz kursy zawodowe już w czasie do 24 h od zgłoszenia. Warto również podkreślić, że jako jedyni tuż po egzaminie podajemy numery uprawnień, a same świadectwa wydajemy do 48 godzin. Dzięki naszej pomocy już wiele osób z całej Polski mogło m.in. zdać egzaminy SEP i zdobyć uprawnienia elektryczne, uzyskać uprawnienia UDT oraz wziąć udział w innych profesjonalnie przygotowanych szkoleniach. Nasze kursy elektryczne, szkolenia gazowe, kursy energetyczne czy obsługi wózków widłowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród fachowców z całej Polski. Wyróżnia nas nie tylko kompleksowa oferta, ale również profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Podchodzimy bardzo poważnie do wykonywanej pracy, co zostało już docenione przez wiele firm korzystających z naszej oferty szkoleń zamkniętych. Zainteresowanych zapraszamy na kursy elektryka i egzaminy SEP lub na inne szkolenie. Zachęcamy również do współpracy w ramach prowadzonej przez nas działalności certyfikacyjnej, doradczej i rzeczoznawczej.

Dowiedz się więcej Wyślij zapytanie

uprawnienia sep

To właśnie uprawnienia sekowskie są jednymi z najważniejszych i najpowszechniej uznawanych uprawnień, które powinien posiadać elektryk. Uprawnienia te można nadać na podstawie zdobytych kwalifikacji lub odpowiednio zdanych egzaminów. Dzięki nim możliwa jest nie tylko praca w określonych warunkach, ale również przy użyciu konkretnych urządzeń pod określonym napięciem. Szkolenia SEP dzielą się na elektryczne, energetyczne i gazowe oznaczane symbolami G1, G2 i G3.

Uprawnienia elektryczne – SEP G1

Do kursów i uprawnień typu SEP G1 mogą przystąpić pracownicy zajmujący się eksploatacją i dozorem sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych, w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym. Wśród urządzeń wytwarzających, przetwarzających oraz przesyłających, do których obsługi uprawnia SEP G1 należą: sieci urządzeń i instalacje o napięciu do i powyżej 1kV, zespoły prądotwórcze, urządzenia elektrochemiczne oraz przeznaczone do elektrolizy, sieci trakcyjne i oświetlenie uliczne.

Uprawnienia SEP G2

W przypadku uprawnień SEP G2 bierze się pod uwagę pracowników zajmujących się dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych. Na podstawie wiedzy i doświadczenia kursantów komisja przyznaje uprawnienia w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu lub uprawnienia kontrolno pomiarowe. SEP G2 dotyczy obsługi kotłów parowych oraz wodnych, sieci i instalacji cieplnych, kotłów przemysłowych, sprężarek, itd.

Uprawnienia SEP G3

Szkolenia G3, czyli kurs gazowy przeznaczony jest dla osób, które zajmują się eksploatacją lub nadzorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontu. Skierowane są one do osób, które chcą uzyskać lub też odnowić uprawnienia gazowe. Szkolenia pozwalają na obsługę, m.in.: urządzeń do magazynowania paliw gazowych, urządzeń i instalacji gazowych, przemysłowych odbiorników paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW oraz turbin gazowych.