Daszyńskiego 144,
44- 100 Gliwice

720 036 036
biuro@galileum.pl

Uzyskaj znak CE dla swojego produktu. Doradzamy, Wdrażamy, Uczymy

Dowiedz się więcej o znaku CE

Uprawnienia elektryczne

Kończą Ci się uprawnienia elektryczne? A może chcesz je zdobyć po raz pierwszy? Pracodawca wymaga uprawnień do 1kV? Zapewnimy Ci możliwość przygotowania merytorycznego i zdania egzaminu.

Uprawnienia energetyczne cieplne G2

Potrzebujesz kursu palacza CO? Zapraszamy na szkolenia na uprawnienia energetyczne cieplne G2, które prowadzimy w każdym województwie Polski. Wysoka zdawalność pozwoli Ci bezstresowo podejść do egzaminu!

Uprawnienia gazowe

Nasza Komisja posiada zakres egzaminowania we wszystkich dziesięciu punktach grupy 3. Potrzebujesz uprawnień do obsługi, konserwacji, remontów, montażu urządzeń gazowych? Zapraszamy na szkolenie, bezpłatne konsultacje oraz egzamin celem zdobycia uprawnień gazowych.

Uprawnienia pomiarowe

Bądź konkurencyjny na rynku pracy? Zdobądź uprawnienia pomiarowe i sam dokonuj pomiarów elektrycznych. Z nami nauczysz się i poznasz, jak prawidłowo opracować protokół pomiarowy. Dzięki kadrze dydaktycznej z wieloletnią praktyką zdobędziesz wiedzę przydatną w przyszłości.

Czy wiesz, że

Witamy na stronie internetowej naszego ośrodka szkoleniowego. Naszym atutem jest kompetentna kadra dydaktyczna oraz oddziały w każdym województwie. Dzięki nim możemy podjąć się organizacji szkolenia już w czasie do 24h od zgłoszenia. Warto również podkreślić, że jako jedyni tuż po egzaminie podajemy numery uprawnień, a same świadectwa wydajemy do 48 godzin. Dzięki naszej pomocy już tak wiele osób z całej Polski mogło m.in. zdobyć uprawnienia elektryczne, UDT oraz wziąć udział w innych profesjonalnie przygotowanych szkoleniach. Nasze kursy elektryczne, energetyczne, gazowe czy obsługi wózków widłowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród fachowców z całej Polski. Wyróżnia nas nie tylko kompleksowa oferta, ale również profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Podchodzimy bardzo poważnie do wykonywanej pracy, co zostało juz docenione przez wiele firm korzystających z naszej oferty szkoleń zamkniętych. Zapraszamy do współpracy w ramach prowadzonej przez nas działalności certyfikacyjnej, doradczej i rzeczoznawczej.

Dowiedz się więcej Wyślij zapytanie

Kurs Palacza CO

 

Cel:

 

Szkolenie ma na celu przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji – „E” i dozoru – „D” urządzeń, instalacji i sieci energetycznych wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło w zakresie prac obsługowych, konserwacyjnych, remontowych, montażowych.

 

Wymagania stawiane kandydatom: 

 

 Pełnoletność – ukończony 18 rok życia,

Wykształcenie minimum podstawowe.

 

 

 

Program szkolenia obejmuje:

 

• Podstawy techniki cieplnej
• Bhp i ppoż
• Wymagania techniczne dla kotłowni
• Kotły wodne i parowe opalane paliwami płynnymi
• Aparatura kontrolno – pomiarowa, wyposażenie oraz zabezpieczenia kotłów opalanych gazem oraz olejem opałowym
• Warunki techniczne budowy kotłowni opalanych gazem i olejem opałowym
• Kotły wodne oraz parowe opalane paliwami stałymi
• Aparatura kontrolno – pomiarowa, zabezpieczenia kotłów niskoparametrowych opalanych paliwami stałymi

 

 

 

 Posiadamy własną Komisję Kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki , Komisja nr 704 Stowarzyszenia Naukowo Technicznego Inżynierów Rzeczypospolitej.

 

 

 

 

Uprawnienia palacza CO w zakresie obsługi kotłów parowych lub/i wodnych wydawane są w formie świadectwa kwalifikacji Grupy 2.

Ważne są przez okres 5 lat, a po upływie tego terminu należy je odnowić.

Zapraszamy chętnych do zdobycia uprawnień po raz pierwszy, jak również osoby chcące odnowić uprawnienia.

 

Kursy Palacza CO organizujemy w całej Polsce dla pojedynczych osób (nabór otwarty), jak i w formie szkoleń zamkniętych dla zorganizowanej grupy pracowników. 

Czas trwania szkolenia o naborze otwartym to 6 godzin lekcyjnych. Bezpośrednio po szkoleniu przeprowadzany jest egzamin.

 

Szkolenia zamknięte prowadzimy na terenie firmy zlecającej szkolenie. Nie wymagamy zebrania odpowiedniej ilości osób.

Dostosowujemy je do potrzeb klienta, tzn. miejsce, czas trwania, jak również sam program szkolenia.

 

Nasi wykładowcy zapoznają się ze specyfiką pracy Państwa zakładu, przez co szkolenie jest ciekawe i praktyczne dla pracowników.

 

 

Zapewniamy autorskie materiały szkoleniowe w formie elektronicznej (.pdf) oraz z formie papierowej.

 

 

 

 GALILEUM jako jedyny ośrodek szkoleniowy w Polsce na życzenie klienta informuje o numerach zdobytych uprawnień tuż po pozytywnie zaliczonym egzaminie.

 

 

A w dodatku uprawnienia są przekazywane do odbiorcy w ciągu 24 godzin!!!

 

 

Zainteresowany? Masz pytania?

 

Skontaktuj się z odpowiednim ODDZIAŁEM  naszego ośrodka.